prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Klietka KK01

Klietka KK01
Počet: ks
Cena s DPH203.23 EUR
Cena bez DPH169.36 EUR
Dostupnostskladom
Zadali ste zlú hodnotu
Zaslať dotaz
Popis a parametre
Strážime ceny
Dotaz na prodejce

Uvedená ptáčia klietka má moderný vzhľad a poskytuje komfort, ktorý spĺňa očakávania chovateľa.

Kŕmny pult (KPMini03) je zložený s hliníkových profilov, hliníkové základnej dosky a troch nerezových misiek s objemom 180 ml.

Klietka môže byť vybavená roštom, ktorý sa dá umiestniť nad zásuvku. Spodná vysúvací šuplík je umiestnený pod celým pôdorysom klietky. Dno šuplíka je pokryté plastovou doskou, rám je z hliníkových profilov. Toto usporiadanie umožňuje chovateľovi jednoduchým spôsobom udržiavať v klietke čistotu bez vtáky klietka opustili .V prípade požiadavky možno túto plastovú dosku nahradiť hliníkovým plechom.

Stavebnica obsahuje, hliníkové profily, kŕmny pult, nerezové misky, plastové spojky, hliníkové petličky, kovové pánty, hliníkový šuplík. Pletivo nie je súčasťou. Vhodný typ pletiva si zákazník objednáva zvlášť. Na stavbu tejto klietky potrebujete 3m pletiva a ak budete chcieť vložiť z tohto pletiva aj rošt tak potrebujete celkom 3,5m. Ďalej súčasti stavebnice nie je chytovou materiál pre pletivo. Môžu to byť tex skrutky alebo nity. Všetko nájdete v našej ponuke.

Samotné zostavenie tejto stavebnice je jednoduché a rýchle. Stavebnica je dodávaná so všetkými potrebnými súčasťami. Náradie potrebné k zostaveniu sú krížový skrutkovač (najlepšie AKU) a gumová palička.

Rozmer 101 x 50 x 78 cm.

 

 

Aktuálna cena produktu je 203.23 EUR s dph
Váš e-mail  


PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail