prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Klietka KK04

Klietka KK04
Počet: ks
Cena s DPH203.23 EUR
Cena bez DPH169.36 EUR
Dostupnostskladom
Zadali ste zlú hodnotu
Zaslať dotaz
Popis a parametre
Strážime ceny
Dotaz na prodejce

Súprava klietky KK04

Sada vtáčej kôry má moderný vzhľad a poskytuje komfort, ktorý spĺňa očakávania šľachtiteľa. Táto klietka má dvere uprostred klietky. Podávač je umiestnený v dverách klietky. Kŕmiaci stôl (KPMini03) pozostávajúci z hliníkovej základovej dosky a troch 180 ml nerezových plechov.

Klietka môže byť vybavená roštom, ktorý sa dá umiestniť nad zásuvku. Spodná vyťahovacia zásuvka je umiestnená pod celkovým pôdorysom klietky. Spodok zásuvky je pokrytý plastovou doskou, rám je vyrobená z hliníkových profilov. Toto usporiadanie umožňuje chovateľom udržať ich klietky čisté jednoduchým spôsobom. Ak je to potrebné, táto plastová doska môže byť nahradená hliníkovým plechom.

Táto klietka je samonosná a môže byť zostavená do zostáv. Jednoducho vymeňte rohové plastové spojky SP03 s iným vhodným typom plastových spojok. Súbor týchto klietok je KK04 / 3 klietka s celkovou veľkosťou 78 x 101 x 50 cm.

Klietka pre exotické vtáky, vďaka hliníkovým konštrukciám, nie je poškodená a bez hniloby. Vďaka svojej malej hmotnosti sa môže klietka ľahko pohybovať.

 Súprava obsahuje hliníkové profily, podávací stojan, nerezové misky, plastové spojky, hliníkové hroty, kovové závesy, hliníkové zásuvky. Sieť nie je súčasťou. Vhodný typ pletiva je objednaný zákazníkom samostatne. Ak chcete vytvoriť túto klietku, potrebujete 3m sieť, a ak chcete vložiť mriežku, potrebujete celkom 3,5m. Okrem toho komponenty súpravy nie sú uchopovací materiál pre sieť. Môžu to byť textilné skrutky alebo nity. Všetko nájdete v našej ponuke.

Konštrukcia tejto súpravy je jednoduchá a rýchla. Súprava je dodávaná so všetkými potrebnými komponentmi vrátane presných montážnych pokynov. Nástroje potrebné na zostavenie sú skrutkovač s krížovou hlavou (prednostne AKU) a gumový uchopovač.

 

 

Aktuálna cena produktu je 203.23 EUR s dph
Váš e-mail  


PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail