prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 737 229 085

Čo vieme

Hliníkové profily, ktoré ponúkame sú z väčšej časti vyrábané, podľa našich návrhov a sú lisované v našich formách v jednej z najväčších hlinikáren v Európe. Naše špeciálne profily ponúkame aj v eloxovanom prevedení prevažne v dvoch farebných variáciách čierna a strieborná. Myšlienka Aluhobby nie je len o hliníkových profiloch, ale tiež o spájanie týchto profilov za pomocou plastových spojok. Spájanie za pomoci plastových, hliníkových konektorov. Vieme ponúknuť spojky, záslepky a iné doplnky pre šesť rôznych typov hliníkový profilov. Najmenší profil 15x15mm až po 40x40mm. Hliníkový profil 15x15x1mm je našou špecialitou a zároveň pýchou. Tento profil ponúkame v siedmich typovom prevedení. Plastová spojka k tomuto rozmeru hliníkového profilu je nami ponúkaná ako jedinými v Európe.

Snažíme ukázať ľuďom využitie týchto profilov, nielen v domácnostiach. Naša firma AluGro-Pro s.r.o. takisto sama hľadá využitie pre celý systém Aluhobby. V túto chvíľu sme našli veľké uplatnenie v chovateľstve. Z hliníkových profilov vyrábame klietky, bytové voliéry, vonkajšie voliéry a rôzne iné chovateľská zariadenie slúžiace na chov a odchovu exotického vtáctva. Takisto naše profily nachádzajú široké uplatnenie v teraristice, kde za pomocou hliníkových profilu vieme postaviť terária, odchovne pre plazy. V akvaristike to sú akvarijné stojany, u chovateľov psov, prepravné boxy. Takto môžeme vymenovať aj iné chovateľské aktivity, kde nájdu naše profily spolu s plastovými konektormi široké uplatnenie.

Z našich hliníkových profilov staviame hypokomory exkluzívne pre spoločnosť hypoxiegroup.cz Vyrábame polotovary exkluzívne len pre FTP.cz Pomáhame deťom v rôznych krúžkoch, chovateľských ale aj modelárskych, kde sme napríklad postavili striekacie box pre deti a kryty na 3d tlačiarne.

V túto chvíľu sa snažíme preniknúť do ďalšieho hobby odvetví, ktoré je u nás veľmi obľúbené a tým je cestovanie. Dokážeme pre zákazníka vyrobiť jednoduchý, lacný systém, ktorý dokáže vaše rodinné auto, pickup, dodávku vo veľmi krátkom čase (niekoľkých minút) prestavať na obytné auto. Po víkende, dovolenke opäť vo veľmi krátkom čase prestavať na rodinný automobil, úžitkové auto.

                              

                                                                                                              

    

PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail
Sledujte novinky a akcie
na sociálnych sieťach