prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Čo vieme

Vyrábame hliníkové profily


Hliníkové profily, ktoré ponúkame sú z väčšej časti vyrábané, podľa našich návrhov a sú lisované v našich formách v jednej z najväčších hlinikáren v Európe. Naše špeciálne profily ponúkame aj v eloxovanom prevedení prevažne v dvoch farebných variáciách čierna a strieborná. Hliníkový profil 15x15x1mm je našou špecialitou a zároveň pýchou. Tento profil ponúkame v siedmich typovom prevedení.

Spájame bez pomoci zvárania


Myšlienka Aluhobby nie je len o hliníkových profiloch, ale tiež o spájanie týchto profilov za pomocou plastových spojok. Spájanie za pomoci plastových, hliníkových konektorov. Vieme ponúknuť spojky, záslepky a iné doplnky pre šesť rôznych typov hliníkový profilov. Spájanie bez pomocou zvárania ponúkame pre profily 15x15mm, 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm a 40x40mm. Ponúkame konektory s železným jadrom pre profil 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm. Dlhšie to sú to kĺbové spojky, skryté spojky, záslepky nožičky a iné.

 

Staviame klietky a voliéry na mieru


Z hliníkových profilov vyrábame klietky, bytové voliéry, vonkajšie voliéry a rôzne iné chovateľská zariadenie slúžiace na chov a odchovu exotického vtáctva. Staviame voliéry a klietky na zákazku. Jedna z možností je že si zákazník sám urobí návrh svojho chovateľského zariadenia. Po konzultácii a doladení niektorých drobnosti vyhotovíme cenovú ponuku s možným termínom dodania. Druhou možnosťou je, sami navrhneme chovateľské zariadenia, kedy zákazník dodá iba požadované rozmery a druh zvieraťa pre ktorého má voliéra slúžiť.

Ak je potreba prídeme na miesto, kde budú voliéry alebo voliéra stáť a priamo na mieste dohodneme, aké sú možnosti pre stavbu budúcich voliér.

Je ale pravdou, že nepostavíme úplne všetko, čo by si zákazník želal. Aj keď naše možností vďaka obrovskému sortimentu určených pre stavbu voliér a klietok, možno aj najväčšiemu v Európe nám umožňuje veľa možností. Niektoré technické veci jednoducho nevieme. Taktiež sa musíme s dielom stotožniť, to znamená musí sa nám páčiť, Vieme povedať aj nie. Veľmi obľúbené, sú stavby voliér z profilov, ktoré majú povrchovú úpravu s eloxovaním. Sú síce nepatrne drahšie ale vyzerajú skvele aj po niekoľkých rokoch.

Vyrábame terária a rack systémy


Profily od Aluhobby a teraristika. Spojenie, ktoré prišlo nečakane. Teraristika, ktorá je veľmi rozšírená v celej Európe stále hľadá možnosti výroby chovateľských zariadení. Túto medzeru na trhu sme objavili pri kontaktovaní zo strán teraristov. Išlo predovšetkým o Rack systémy. Tu sme sa museli veľmi učiť a hlavne počúvať chovateľom. Nie, všetko sa na začiatku darilo tak ako sme chceli, ale nakoniec sme našli uplatnenie aj tu. Dokonca, práve pre teraristiku sme nechali vyrobiť niekoľko nových typov profilu HJ15, ktoré sú priamo predurčené pre stavbu terárií.

Teráriá staviame na mieru podľa zadania chovateľa. U výplní používame rôzne materiály. Stále sa snažíme o rozšírenie týchto materiálov. Našou veľkou výhodou u terárií je predovšetkým váha terária, vysoká pevnosť, ľahká údržba a nízka možnosť pravdepodobného poškodenia. Vyrábame aj oddeľovacie steny, kde terárium tvorí celá miestnosť.

 

Akvariijní stojany


Pomôžeme Vám vyrobiť akvarijné stojan podľa vašich požiadaviek. Profily predurčené pre stavbu týchto stojanov majú označenie HJ25K. Jedná sa o profily, ktoré sa spájajú za pomoci spojok s kovovým jadrom. Tieto spojky - konektory vznikli v Nemecku pred 50-ročnou práve vďaka akvaristike respektíve vďaka stojanom s vysokou nosnosťou.

 

Prepravné boxy


Cestovanie so zvieratami musí byť bezpečné. Prepravný box zaručí, že zviera nebude nijako komplikovať jazdu. Pri výbere prepravných boxov, je potrebné brať do úvahy niekoľko kritérií. Chovatelia požadujú ľahkú údržbu, nízku váhu a zvieratá zase dostatok priestoru. Naše prepravné boxy sľubujú oboje. Vďaka tomu, že sú vyrobené z hliníkových profilov a ďalších kvalitných materiálov, sa ľahko udržujú v čistote. Majitelia miláčikov ocenia najmä to, že prepravné boxy nepodliehajú hnilobe ani nehrdzavie. Majú veľmi nízku váhu a vysokú pevnosť. Vyrábame štandardné rozmer, ale na želanie chovateľa vyrobíme box na mieru.

 

Vstavby do automobilov


V túto chvíľu sa snažíme preniknúť do ďalšieho hobby odvetví, ktoré je u nás veľmi obľúbené a tým je cestovanie. Dokážeme pre zákazníka vyrobiť jednoduchý, lacný systém, ktorý dokáže vaše rodinné auto, pickup, dodávku vo veľmi krátkom čase (niekoľkých minút) prestavať na obytné auto. Po víkende, dovolenke opäť vo veľmi krátkom čase prestavať na rodinný automobil, úžitkové auto.

Čo vieme ešte vyrobiť?


Vyrábame kryty na 3D tlačiarne Z našich hliníkových profilov staviame hypokomory exkluzívne pre spoločnosť hypoxiegroup.cz. Vyrábame polotovary exkluzívne len pre FTP.cz. Pomáhame deťom v rôznych krúžkoch, chovateľských ale aj modelárskych, kde sme napríklad postavili striekacie box pre deti a kryty na 3d tlačiarne.

    

PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail