prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 737 229 085
  1. Hlavná stránka
  2. Zahrada
  3. Zahradny domček

Zahradny domček

Zahradny domček
Počet: ks
Cena s DPH785.45 EUR
Cena bez DPH654.54 EUR
Dostupnostskladom
Zadali ste zlú hodnotu
Zaslať dotaz
Popis a parametre
Strážime ceny
Dotaz na prodejce

200 x 190 x 227 cm

Záhradný domček, má moderný vzhľad, poskytuje široké použitie pre záhradkárov, včelárov, chovateľov i domácich majstrov a to pre celoročné úschovu náradia, nástrojov, strojov, materiálu, bicyklov, hračiek, košov a podobne.

Pevná, tuhá konštrukcia, celá z hliníkových profilov, je obložená slínkovými panely značky STRAMA, na ktorých sa neusadzuje prach ani mech. Na našich webových stránkach nájdete podrobné informácie k slínkovým panelom (nová technológia fasádneho systému). Tu sa zoznámite aj s výberom z rôznych farebných kombinácií. Záhradný domček je pokrytý plechom z hliníka, dvere sú tiež z hliníkového plechu. Svetlo v záhradnom domčeku zabezpečuje polykarbonát s Uve ochranou. Materiály, z ktorých je záhradný domček zmontovaný, umožňujú udržiavať záhradný domček čistý, je umývateľný ako zvnútra, tak i zvonku. Pri tejto stavebnice z hliníkových profilov je jednoduchá montáž aj demontáž.

Záhradný domček nehrdzavie, nepodlieha hnilobe. Záhradný domček nevyžaduje žiadnu ďalšiu následnú údržbu. Záhradný domček sa vďaka svojej nízkej hmotnosti je možné premiestniť. Konštrukcia z hliníkových profilov odoláva vetru aj napadlému snehu.

Aktuálna cena produktu je 785.45 EUR s dph
Váš e-mail  


PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail