prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Klietka A04

Klietka A04
Počet: ks
Cena s DPH283.92 EUR
Cena bez DPH236.6 EUR
Dostupnostskladom
Zadali ste zlú hodnotu
Zaslať dotaz
Popis a parametre
Strážime ceny
Dotaz na prodejce

Rozmer: v 78 x š 101 x h 50cm

Táto elegantne navrhnutá klietka predstavuje vrchol komfortu a štýlu, čím prekračuje všetky očakávania nadšených chovateľov.

Konštrukcia klietky, pevná a robustná, je vyrobená z kvalitných hliníkových profilov a obalená prémiovým talianskym pletivom ESAFORT s okami 16x16mm a priemerom drôtu 1,2mm. Táto starostlivo vybraná sila drôtu umožňuje bezpečný chov ako drobného vtáctva, tak aj stredne veľkých papagájov. Pre ešte individuálnejšie prispôsobenie ponúkame na vyžiadanie zákazníka výmenu pletiva za iné typy z našej bohatej kolekcie. Využité pletivo ESAFORT zaisťuje dlhodobú odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Vybavenie klietky zahŕňa dva praktické, otáčavé krmné pulty s nehrdzavejúcimi miskami o objeme 0,35l, ktoré prispievajú k pohodliu a uľahčujú každodennú starostlivosť. Navyše pod celou plochou klietky nájdete vysúvací plastový šuplík, ktorý uľahčuje údržbu a čistenie.

Ľahkosť klietky zaisťuje jednoduchú manipuláciu a možnosť skladania viacerých klietok na seba, čo je ideálne pre efektívne využitie priestoru. Okrem toho ponúkame za príplatok možnosť nahradiť štandardné pletivo hliníkovým sendvičom na bokoch, zadnej stene a strope pre ešte väčšiu odolnosť a súkromie vašich operených spoločníkov. Pre tých, ktorí hľadajú ďalšiu úroveň praktičnosti, ponúkame tiež možnosť dovybavenia klietky roštom, ktorý nie je štandardnou súčasťou produktu.

Táto klietka je dokonalou kombináciou funkčnosti, estetiky a inovácie, a je ideálnym riešením pre každého chovateľa, ktorý chce svojim vtákom poskytnúť najlepší možný domov.

Aktuálna cena produktu je 283.92 EUR s dph
Váš e-mail  


PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail