prihlasovací formulár
prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
zabudnuté heslo|zaregistrovať sa
+420 777 340 056, +420 737 229 085

Klietka KK04/3

Klietka KK04/3
Počet: ks
Cena s DPH264.64 EUR
Cena bez DPH220.53 EUR
Dostupnostskladom
Zadali ste zlú hodnotu
Zaslať dotaz
Popis a parametre
Strážime ceny
Dotaz na prodejce

Uvedená vtáčia klietka má moderný vzhľad a poskytuje komfort, ktorý spĺňa očakávania chovateľa.

Kŕmny pult (KPMini03) je zložený s hliníkových profilov, hliníkové základnej dosky a troch nerezových misiek s objemom 180 ml.

Klietka je od spodného šuplíka oddelená roštom. Spodná vysúvací šuplík je umiestnený pod celým pôdorysom klietky. Dno šuplíka je pokryté plastovou doskou, rám je z hliníkových profilov. Toto usporiadanie umožňuje chovateľovi jednoduchým spôsobom udržiavať v klietke čistotu bez vtáky klietka opustili .V prípade požiadavky možno túto plastovú dosku nahradiť hliníkovým plechom.

Táto klietka je samonosná a je ju možné skladať do zostáv. K tomu stačí samotná výmena rohových plastových spojok SP03 za iný vhodný typ plastových spojok.

Klietka pre exotické vtáctvo nehrdzavie, nepodlieha hnilobe. Klietka sa vďaka svojej nízkej hmotnosti dá ľahko premiestniť.

Samotné zostavenie tejto stavebnice je jednoduché a rýchle. Stavebnica je dodávaná so všetkými potrebnými súčasťami. Náradie potrebné k zostaveniu sú krížový skrutkovač (najlepšie AKU) a gumová palička. Pletivo není součástí stavebnice.

Rozmer 101 x 51 x 184,5 cm.

 

 

 

Aktuálna cena produktu je 264.64 EUR s dph
Váš e-mail  


PRE odber noviniek nám zanechajte svoj e-mail
Sledujte novinky a akcie
na sociálnych sieťach